Finans Haritası

Finans dünyası hakkındaki gelişimleri öğrenin.

Mart 2021 Ham Petrol Vadeli İşlemleri Yükseliyor!

Ham Petrol Vadeli İşlemleri

Bugün Ham petrol vadeli işlemleri değer kazandı. Doğal gaz vadeli işlemleri ise değer kaybı yaşadı. New York Ticaret Borsası’nda işlem gören Doğal gaz vadeli işlemleri 2021 Mart ayı için bu yazının yazıldığı sırada %2,15 düştü. Ve bir milyon İngiliz ısı birimi başına 2,821 dolardan işlem gördü. Doğal gazın destek seviyesi 2,734 dolar civarlarında bulunurken yükselişi halinde karşılaşacağı direnç seviyesi ise 3,057 dolar civarında bulunuyor.

Doğal Gaz Vadeli İşlemleri

Ham petrol ise bugün değer kazandı. New York Ticaret Borsası’nda işlem gören Ham petrol 2021 Mart ayı için bu yazının yazıldığı esnada %0,67 yükseliyor. Ve varil başına 58,36 dolardan işlem görüyor. Ham petrolün destek seviyesi 54,81 dolar civarındayken daha fazla yükselişi halinde karşılaşacağı direnç seviyesi ise 58,62 dolar civarında bulunuyor. Bugün altın vadeli işlemlerinde ise yükseliş görüldü.

Güncel Ham Petrol fiyatı için buradaki bağlantıyı, güncel Doğal Gaz fiyatı için buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Daha fazla Vadeli İşlem haberleri için buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Not: Doğal gaz ve Ham petrol vadeli işlemleriyle alakalı yazdığımız bu yazı herhangi bir yatırım niteliği taşımamaktadır ya da yatırım tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir