Finans Haritası

Finans dünyası hakkındaki gelişimleri öğrenin.

Hakkımızda

Ek olarak discord sunucumuza gelmek istiyorsanız yukarıdaki logomuza tıklayarak gelebilirsiniz.

finansharitasi.com olarak 12.12.2020 tarihinde kurulduk. En büyük amacımız sizlere güncel finans haberlerini en hızlı ve en güncel şekilde ulaştırmak. Finans konusunda sizin haritanız olan bir siteyiz. Yayınladığımız güncel haberlerle beraber sizleri Döviz, Kripto Para, Altın, Borsa ve Emtia ve Vadeli İşlemler konuları hakkında bilgi sahibi yapan ve yol gösteren bir siteyiz. Sitemizde güncel olarak Altın, Döviz, Kripto Para, Borsa ve Emtia ve Vadeli İşlemler kategorileri bulunmakta. Ek olarak Kripto para kategorisinin alt kategorileri olarak: Bitcoin, Litecoin, Ripple (XRP), Ethereum ve EOS kategorileri bulunmakta. Finans haritası olarak en büyük amacımız insanların finans ile alakalı akıllarındaki sorunları gidermek, finans ile ilgili güncel haberlere ihtiyacı olduğunda ilk akıllarına bizim gelmemiz ve finans ile alakalı bir konuda takıldıklarında onların yol göstericisi olmamız. Finans ile alakalı sorun piyasadaki bilgi azlığı değil bilginin içinden size yararlı olan kısmı çekebilmektir. Biz de size her zaman size yaralı olan kısmı sunmaya çalışıyoruz. Ve şunu unutmayın, Finans Haritası ailesi bizim kazandığımız kadar sizin de kazanmanızı ister. 12.12.2020 tarihinde kurulduk, ne kadar yeni olsak da bir o kadar da tecrübeliyiz. Bizimle iletişime geçmek için [email protected] adresinden ya da İletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hedeflerimiz

En büyük hedefimiz sizlere makaleleri okurken rahat ve nezih bir ortam yaratmak. Ek olarak sitemizdeki trafiği arttırmak, gelen sayfa görüntülenmelerini, oturum sayılarını yükseltmek. Alexa açısından Dünyada 200.000’e ulaşmak Türkiye’de ise 5.000’e ulaşmak. Kısacası en büyük hedefimizi sizlere daha akıcı ve güzel bir okuma ortamı sunmak, sitemizi olabildiğince geliştirmek ve sizlere uygun hale getirmek, sizlere finans haberlerini olabildiğince hızlı şekilde ulaştırmak ve sizlere sitemizi sevdirmek. Eğer sizde sitemizi güzel buluyor ve gelişmemize katkıda bulunmak istiyorsanız sitemizi arkadaşlarınıza önerebilirsiniz.

Not!

Sitemizde yayınlanan hiçbir içerik yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir yatırım niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kar ya da zararınız yazar veya finansharitasi.com sorumlu değildir. Sitemizde çoğu makaleler haber niteliği taşımaktadır. Herhangi bir yatırım şirketi ya da yatırım hizmeti değiliz. Haber için kurulan bir siteyiz.

İş Ortaklarımız