Finans Haritası

Finans dünyası hakkındaki gelişimleri öğrenin.

Gram Altın Fiyatları 420 TL’nin Altına Düştü!

gram altın fiyatları

Altın fiyatları hafta boyu düşerken, gümüş fiyatlarında ise durum karışık. Gram altın fiyatları ise 410 TL seviyesine kadar geriledi. Gram altın 410 TL’ye kadar gerilemesi son 6 ayın en düşük seviyesine gelmesi anlamına geliyor. Düşüşün nedeni ise Dolar/TL kurundaki düşüşün devam etmesi.

Altın fiyatları haftalık bazda yaklaşık %3 değer kaybetti. aşı gelişmeleri ve ekonomik toparlanma çabaları fiyatlarda eksi yönde etki yarattı.  Başkan Joe Biden’ın 1,9 trilyon dolarlık teşvik paketinde ise belirsizlik hala sürüyor. Bunların hepsi bir araya gelince Altın fiyatlarının neden 3 gündür düşüş yaşadığı anlamış oluyoruz.

gram altın fiyatları

Gram Altın Fiyatları Yaklaşık %2,5 Düştü!

Gram altın haftalık bazda yaklaşık %5,5 değer kaybetti. Ve son 6 ayın en düşük seviyesine geriledi. Bugün 410 TL seviyesine gerileyen gram altın fiyatları yaklaşık %2,5 düştü. Gümüş fiyatları ise Reddit kullanıcılarının etkisiyle son 8 yılın zirvesini gördü. Bundan sonra ise gümüş kazançlarını geri vermeye doğru ilerliyor. Bugün %2’nin üstünde düşüş yaşayan gümüş ons başına 26 dolar civarından işlem görüyor.

altın fiyatları

Güncel altın fiyatları için buraya, gram altın fiyatları için buraya, güncel gümüş fiyatları içinde buraya tıklayabilirsiniz. Altın ile alakalı daha fazla habere ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir