Finans Haritası

Finans dünyası hakkındaki gelişimleri öğrenin.

Ethereum’un Fiyatı Gün İçerisinde 1.800 Doları Gördü!

Ethereum

Piyasa değerine göre en büyük ikinci kripto para olan ETH, yeni bir tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. CoinGecko’nun verilerine göre Ethereum bu sabah 1.800 $ fiyat seviyesini aşmayı başardı. Yeni bir tüm zamanların en yüksek seviyesi rekoru, daha geniş kripto para piyasası için genel bir yükselişin ortasında geldi.

Ethereum

Ethereum’un Yeni Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesi!

ETH bir önceki tüm zamanların en yüksek seviyesini (1.740 $’ı) geçmeyi başardı. Bugün 1.800 $’a kadar çıkan ETH, şimdilik güçlü bir artış eğiliminde gibi duruyor. ETH daha önce bu tür fiyatlarda işleme alınmadığından, yakın vadede tanımlanmış bir fiyat “direnci” eksikliği bulunuyor. Bu, tüccarların varlıklarını satmaya başladıkları fiyat seviyesini tanımlayan ve ticaret çevrelerinde sık sık kullanılan bir terim.

ETH’nin Piyasa Değeri 200 Milyar $’ı Geçmeyi Başardı!

Fiyat hareketi, her gün milyarlarca $ değerinde çeşitli varlığın alım-satımını yapan dünyanın en büyük finansal borsası olan Chicago Ticaret Borsası’nda (CME) ETH Vadeli İşlemlerinin başlatılması ile aynı zamana denk geliyor. ETH Vadeli İşlemleri, yatırımcıların ETH’nin fiyat hareketi ile ilgili geleceğe yönelik bahse girmesine izin veren bir üründür.

Tekliflerin ilk gününde 30 milyon $’ın üzerinde değere sahip olan ETH Vadeli İşlemleri işleme alındı. Bu durumda da kurumsal şirketlerin ETH’Ye yönelik yüksek talebini gösterdi. Bugünkü hamlenin ardından ETH, dolaşımdaki 114 milyon ETH ile 200 milyar $’ın üzerinde bir piyasa değerine sahip durumda. Ve bu değer gün geçtikçe daha da artacak gibi görünüyor.

Güncel Ethereum fiyatı için buradaki bağlantıyı, daha fazla Ethereum haberleri için buradaki bağlantıyı, güncel kripto kurları için buradaki bağlantıyı, daha fazla kripto para haberleri içinse buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Not: Bu makale yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir yatırım niteliği taşımamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir