Finans Haritası

Finans dünyası hakkındaki gelişimleri öğrenin.

MART 2021 Doğal Gaz Vadeli İşlemleri Yükseliyor!

Doğal Gaz Vadeli İşlemleri

Dün düşüş yaşayan MART 2021 Doğal gaz vadeli işlemleri bugün yükseliyor. Nisan 2021 için Altın vadeli işlemleri ise ABD oturumu boyunca değer kazandı ve kazanmaya da devam ediyor. New York Ticaret Borsası’nın Comex bölümünde işlem gören Altın vadeli işlemleri makalenin yazıldığı sırada Nisan 2021 için %0,33 yükselerek ons başına 1.843,65 dolardan işlem görüyor. Altın’ın destek seviyesi 1.784,60 dolar civarında bulunurken daha fazla yükselmesi halinde karşılaşacağı direnç seviyesi 1.856,45 dolar olarak görülüyor.

gram altın fiyatları

Doğal Gaz Vadeli İşlemleri %0,91 Yükseldi!

New York Ticaret Borsası’nda işlem gören Doğal gaz bu makalenin yazıldığı esnada 2021 Mart ayı için %2,91 yükselerek bir milyon İngiliz ısı birimi başına 2,893 dolardan işlem görüyor. Doğal gaz seansın en yükseği olan Dolar seviyesinden Bir milyon İngiliz ısı birimi başına işlem görüyor. Doğal gazın destek seviyesi 2,734 dolar civarında bulunurken daha fazla yükselmesi halinde karşılaşacağı direnç seviyesi ise 3,057 dolar olarak görülüyor.

Doğal Gaz Vadeli İşlemleri

Güncel Doğal Gaz fiyatı için buradaki, güncel Altın fiyatları için de buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Daha fazla Emtia ve Vadeli İşlem haberleri için buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir