Finans Haritası

Finans dünyası hakkındaki gelişimleri öğrenin.

30 Ocak Litecoin Fiyat Analizi!

Litecoin’in fiyatı 150 $’ın üzerine çıkmayı başaramadı ve 130 $ seviyesinde geri döndü. 130 $’a düştüğünden beri LTC, düşük volatilite ile bu bölgede dalgalanmayı sürdürdü. Kripto para piyasası, çoğu varlık dönem boyunca fiyatlarda azalma kaydettiğinden, son 24 saat içinde LTC’de de düşüş eğilimi gösteriyor. Bunlar arasında, 40.000 $ ile 30.000 $ arasında hareket eden 35.000 $’lık işaret etrafında salınmaya devam eden BTC’de var. Benzer şekilde ETH’de, 1.400 $’ın altına indi.

Litecoin Fiyat Analizi!

LTC fiyatı, hızlı bir şekilde yükseliş desteği buldu ve 120 $ seviyesinden 180 $ seviyesine kadar çıktığı Ocak ayında güçlü bir başlangıç yaptı. Bununla birlikte fiyat hareketi, dengelenmeden önce 110 $’a keskin bir iniş gözlemledi. Ancak o zamandan beri, 160 $’ın üzerine çıkmakta zorlandı.

Litecoin, 19 Ocak’ta 160 $ seviyesini aştı, ancak üzerinde kapanamadı ve 120 $ seviyesine kadar geriledi. O zamandan beri fiyat, 120 $ ile 140 $ arasında git gel yapıyor ve genelde 130 $’dan işlem görüyor.

Litecoin

LTC İçin Teknik Göstergeler Ne Anlatıyor?

Teknik göstergelere göz attığımızda MACD artış eğilimi gösteriyor, ancak histogramların azalan boyutu, azalan bir yükseliş ivmesi gösteriyor. Fiyat 145 $ işaretinden ret ile döndüğünden sonra, RSI nötr ve aşağı doğru hareket ediyor; 50 $’ın hemen altında. Bununla beraber, gösterge şu anda düşüş baskısının daha az olduğunu gösteren hafif bir eğime sahip.

Bollinger bantları sıkışık değil fakat genişte değil. Göstergenin kenar boşlukları şu anda yatay ve her iki tarafta da eşit ivme olduğunu gösteriyor. Fiyat, göstergenin ortalama çizgisinin yakınında işleme alınmaya devam ettikçe, gösterge yakında yakınsama göstererek LTC’nin oynaklığında daha fazla bir azalmayı işaret edebilir.

Genel olarak, 4 saatlik teknik analiz zayıf bir satın alım sinyali veriyor. 26 ana teknik göstergeden dokuzu yukarı doğru bir fiyat hareketini destekliyor. Öte yandan, 8 gösterge olumsuz bir fiyat hareketinde işaret eden satış sinyalleri gösteriyor. 9 göstergeyse tarafsız kalıyor ve iki tarafı da desteklemediğini gösteriyor.

24 saatlik teknik analiz, aşağı doğru bir hareketi düşündüren 9 göstergeyle zıt kutuplu bir duygu gösteriyor. Öte yandan, 8 gösterge satın alma sinyalleri yayarken, kalan 9 gösterge her iki taraf için de destek göstermiyor. Genel olarak, analiz zayıf bir satış sinyalleri yayıyor.

Daha fazla Litecoin haberlerine buradaki bağlantıdan, güncel Litecoin fiyatına buradaki bağlantıdan, güncel kripto kurlarına buradaki bağlantıdan, daha fazla kripto para haberlerine buradaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Not: Bu makale yatırım tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir