Finans Haritası

Finans dünyası hakkındaki gelişimleri öğrenin.

1 Milyar $’lık Bitcoin Transferi Gerçekleşti! Neler Oluyor?

BTC balina gözlemcileri, yaklaşık 1 milyar $’lık bir Bitcoin transferini yakından takip ediyor. Kayıtlardaki en zengin BTC balinalarından biri, 981.000.000 $’a denk gelen 31.010,01 BTC transferi yaptı.

Bitcoin

Bitcoinler Bağımız Bir Cüzdandan Gönderildi!

Transfer, herhangi bir kripto borsası veya platformuyla bilinen bir bağı olmayan tanımlanamayan cüzdandan gönderildi. İşlem ilk olarak BTC Block Bot olarak bilinen otomatik dağıtık defter izleme aracı tarafından tespit edildi. Devasa Bitcoin hazinesi, tek bir işlemde iki ayrı bilinmeyen cüzdana gönderildi. Transferin ücreti yalnızca 4,71 $’a denk gelen 0.00015 BTC’ye mal oldu.

İşlemin Detayları

Bitcoin

Bitcoin’in Fiyatı Stabil!

BitInfoCharts balinanın gönderen kişinin cüzdanını 26 Ekim 2018’de oluşturduğunu gösteriyor. Cüzdanon başlangıcından bu yana, bakiyesi her zaman 31.010,01 BTC’ymiş. Balina, bu hafta adresi boşaltıncaya kadar asla 50 $’dan fazla BTC taşımadı. Söz konusu BTC’lerin hiçbiri, potansiyel olarak açık piyasada satılabileceği bilinen herhangi bir kripto para borsasına yollanmadı. Balina, amiral gemisi kripto para birimi önemli bir azalma yaşarken ve 29.000 – 32.000 $ aralığında git gel yaparken BTC’lerini hareket ettirmiş oldu.

Daha fazla BTC haberleri için buradaki bağlantıyı, güncel BTC fiyatı için buradaki bağlantıyı, daha fazla kripto para haberleri için buradaki bağlantıyı, güncel kripto kurları içinse buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Not: Bu makale yatırım tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir